Tylko u nas kupujesz projekt z opieką konsultacyjną

Kup projekt z opieką konsultacyjną

Dowiedz się więcej i
22 257 84 76 pon-pt: 9-17
Menu

Poradnia Budujemy Dom Projekt + Opieka

Skorzystaj z naszej unikalnej oferty:
Kup PROJEKT + OPIEKĘ KONSULTACYJNĄ ekspertów w trakcie budowy domu

Jak cenić trzeba dobre porady ten tylko wie, kto budował dom. Ty dopiero się dowiesz. Koszty błędów popełnianych przy budowie domu mogą wielokrotnie przekroczyć koszt zakupu projektu. Możesz ich uniknąć kupując u nas PROKJEKT Z OPIEKĄ KONSULTACYJNĄ w trakcie budowy domu. 

Jesteśmy wydawnictwem obecnym w segmencie budownictwa jednorodzinnego już prawie ćwierć wieku. Wydajemy 12 stałych tytułów poradnikowych budowlano-wnętrzarskich (największe - miesięczniki Budujemy Dom i Czas na Wnętrze) oraz portal www.budujemydom.pl Zajmujemy się poradnictwem dla budujących dom. W tym jesteśmy kompetentni.

Poradnia Budujemy Dom

W strukturze redakcji BUDUJEMY DOM funkcjonuje PORADNIA BUDUJEMY DOM (PBD) dysponująca wiedzą kilkunastu doświadczonych redaktorów i kilkudziesięciu ekspertów współpracujących z redakcją. Tylko dla nabywców naszych projektów PBD ma pakiet bezpłatnych usług konsultacyjnych świadczonych w trakcie budowy domu w następujący sposób: 

Kierowane do nas pisemnie pytania dzielimy na 2 kategorie: typowe oraz indywidualne. Na te pierwsze odpowiadamy zwykle przez wskazanie właściwych publikacji do przeczytania lub umożliwienie kontaktu z właściwymi doradcami technicznymi firm, będących producentami stosowanych na budowach technologii i materiałów budowlanych. 

Jeśli zaś zgłaszany do konsultacji problem wymaga eksperckiej odpowiedzi indywidualnej
to PBD działa według następującego schematu: 

Na pisemne zapytanie PBD kwalifikuje złożoność problemu i proponuje klientowi: 

A. Odpowiedź pisemną w czasie 5 dni roboczych, o ile do udzielenia odpowiedzi zaangażowany jest tylko zespół redakcyjny. 

B. Odpowiedź pisemną w czasie 10 dni roboczych, o ile do udzielenia odpowiedzi niezbędne jest zaangażowanie zewnętrznych ekspertów współpracujących z redakcją. 

PORADNIA BUDUJEMY DOM oferuje indywidualne pisemne ekspertyzy w cenie 300 zł ÷ 500 zł. Tylko nabywca naszego projektu w ciągu 2 lat od daty zakupu projektu może 5 razy skorzystać z pisemnych eksperckich porad indywidualnych bezpłatnie. Zatem wartość korzyści bezpośredniej z tytułu indywidualnych porad eksperckich świadczonych przez PBD wynosi co najmniej: 

5 x 300 zł = 1 500 zł 

Jest oczywiste, że korzyści z tytułu uniknięcia kosztów popełnianych błędów mogą być wielokrotnie większe
Dodajmy jeszcze, że nabywca naszego projektu otrzymuje bezpłatną roczną prenumeratę wydań papierowych wszystkich naszych 12 tytułów, o wartości łącznej ok. 300 zł. 

Reasumpcja 

Wyżej używaliśmy określenia nabywca naszego projektu. Jest to uproszczone, nieścisłe określenie, bo projekt nie jest nasz. Nie jesteśmy pracownią projektową. Oferowane przez nas projekty pochodzą z różnych pracowni architektonicznych i można je kupić z wielu źródeł. Nie ukrywamy tego, a nawet kierujemy Cię na inne strony, jeśli jest tam coś ekstra do tego projektu, np. spacery po wnętrzach, inspirujące dyskusje, filmy, itp. 

Działamy tak, bo w kodzie naszej podstawowej działalności jest wpisana misja służenia wiedzą, poradami, a nie tylko handel projektami. U nas dostaniesz wraz z projektem wszystkie gratisy, które oferuje dana pracownia architektoniczna (np. dziennik budowy, projekt altanki, wiaty, itp.). Ale ponadto, tylko u nas dostaniesz: 

• ekspercką OPIEKĘ KONSULTACYJNĄ w trakcie trwania budowy 
• darmową prenumeratę naszych 12 tytułów budowlano-wnętrzarskich

Szukasz idealnego projektu?
Znajdziemy go dla Ciebie!
Zamów gotową listę projektów, dopasowanych do Twoich wymagań!
Uzupełnij krótki formularz, który pozwoli nam, spośród tysięcy projektów, wybrać takie, które spełniają Twoje wymagania.
Jak to działa ?
Instruction icon
Tylko dla nabywców naszych projektów PORADNIA BUDUJEMY DOM ma pakiet bezpłatnych usług konsultacyjnych w ciągu 2 lat od daty zakupu projektu może 5 razy skorzystać z pisemnych eksperckich porad indywidualnych bezpłatnie. Kierowane do nas pisemnie pytania dzielimy na 2 kategorie:
  • 1
    Typowe - odpowiedź pisemną w czasie 5 dni roboczych, o ile do udzielenia odpowiedzi zaangażowany jest tylko zespół redakcyjny.
  • 2
    Indywidualne - odpowiedź pisemną w czasie 10 dni roboczych, o ile do udzielenia odpowiedzi niezbędne jest zaangażowanie zewnętrznych ekspertów współpracujących z redakcją.
Nabywca naszego projektu otrzymuje także bezpłatną roczną prenumeratę wydań papierowych wszystkich naszych 12 tytułów, o wartości łącznej ok. 300 zł.
Poznaj grupę budujemydom
Przez 24 lata
z nami zbudowano 500 000 domów
Nawet, jeśli nie kupisz u nas projektu, skorzystaj z naszej wiedzy.
Przeczytaj porady zebrane w naszych publikacjach. Zamów bezpłatnie:
Prenumeratę (3 numery) magazynu Budujemy Dom
Zamów bezpłatnie
3 tomy Praktyczna Szkoła Budowania
Zamów bezpłatnie
Zapisz się do Klubu Budujących Dom by kontynuować dowolnie długą bezpłatną prenumeratę magazynu Budujemy Dom